Zyrë - Me Qira - Rruga e Kavajës, Shqipëri

Jepet me qera zyre te Rruga e Kavajës

1,700 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga e Kavajes - Rruga e Kavajës, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530381011-19
Sipërfaqja Truallit (m2)
118

Kati :
Kati 0
Jepet me qera zyre te Rruga e Kavajës, prane Kishes Katolike.
Ambjenti i zyres ka nje siperfaqe 118m2, ndodhet ne kati 0.
Zyra ka 3 ambjente, 2 tualet dhe mundesi reklamimi.
E pershtatshme per biznese te ndryshme.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni.

Karakteristikat

Me Hipotekë
I Mobiluar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Iris Feimi Iris Feimi Bulevardi Zogu I
Bulevardi Zogu I, Tiranë, Shqipëria

Iris Feimi

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Living Bulevardi Zogu I Bulevardi Zogu I
Bulevardi Zogu I, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Iris Feimi Iris Feimi Bulevardi Zogu I
Bulevardi Zogu I, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Living Bulevardi Zogu I

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso