Zyrë - Me Qira - Rruga e Kavajës, Shqipëri

Zyre per qira tek Rruga e Kavajes!

400 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga E Kavajes - Rruga e Kavajës, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530161019-437
Sipërfaqja Truallit (m2)
177
Sipërfaqe Neto (m²)
177
Viti i Ndërtimit
2000
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Zyra me qira ne Rrugen e Kavajes. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje objekti , shume prane qendres, ne fillim te Rruges se Kavajes. Zyra eshte pjeserisht e mobiluar. Ndodhet ne nje zone qe te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.

Per me shume informacion na kontaktoni!
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ana Kadillari Office Manager Ana Kadillari Office Manager Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria

Ana Kadillari Office Manager

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 1 - Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Ana Kadillari Office Manager Ana Kadillari Office Manager Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Ismail Qemaili,
Prane Liceut
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 1 -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso