Zyrë - Me Qira - Rruga e Kavajës, Shqipëri

Zyrë me qira tek Rruga e Kavajes

1,400 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga e Kavajës, Shqipëri
ID: 530171055-52
Viti i Ndërtimit
2002

Nr. i Kateve:
8
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Zyra ndodhet ne nje nder zonat me te mira te Tiranes tek Rruga e Kavajes

Është i pozicionuar në katin e 3-te dhe përbëhet nga:
- 4 ambiente pune
- 2 tualet
- 1 ballkon me pamje totalisht te lire.


Per nje vizite ne prone apo detaje te tjera na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug-Lindje
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
ERROR in AreaGuideController.UpcomingVOHListingFull()
Agjenti Menaxhues
Klea Haka Klea Haka Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Klea Haka

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Klea Haka Klea Haka Rruga e Kavajes,
Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion Kompleksi Delijorgji

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso