Zyrë - Me Qira - Rruga e Dibrës - Selvia, Shqipëri

Jepet ambient biznesi me qira tek Selvia!

1,200 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga e Dibres - Rruga e Dibrës - Selvia, Shqipëri
ID: 530371005-30

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Jug-Perëndim
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Kiara Çuni Kiara Çuni Rruga: "Siri Kodra"
Siri Kodra, Tiranë, Shqipëria
1001

Kiara Çuni

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Alpha Siri Kodra Rruga: "Siri Kodra"
Siri Kodra, Tiranë, Shqipëria
1001

DERGONI MESAZH

 
Kiara Çuni Kiara Çuni Rruga: "Siri Kodra"
Siri Kodra, Tiranë, Shqipëria
1001

RE/MAX Alpha

Rruga: "Siri Kodra"
Siri Kodra, Tiranë, Shqipëria
1001
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Alpha Siri Kodra

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso