Zyrë - Me Qira - Rruga e Dibrës - Farmacia 10, Shqipëri

Ambjent zyre per qira per 230 euro/muaj!

230 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Rruga Bardhyl - Rruga e Dibrës - Farmacia 10, Shqipëri
ID: 530161023-44
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet ambient zyre per qira tek rruga Bardhyl.
Ambjenti eshte 22 m2, i sapoinvestuar,me tualet.
Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni.

Karakteristikat

E Rinovuar
Pronari i Parë
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Enida Veshi

DERGONI MESAZH

 
Enida Veshi

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso