Zyrë - Me Qira - Myslym Shyri - Ish Ekspozita, Shqipëri

JEPET ZYRE ME QIRA TEK ISH EKSPOZITA

320 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Myslym Shyri - Ish Ekspozita, Shqipëri
ID: 530221024-131
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet zyre me qira ne zonen e Ish Ekspozites.
Prona ndodhet ne katin 2 teknik, e cila ka nje siperfaqe 30 m2 neto.
Organizohet ne:
paradhome, 1 ambjente pune, dhe 1 tualet.
Zyra jepet me qira si ne foto.
Ne cmim eshte i perfshire tatimi ne burim 15%.

Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone na kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Office Manager

Office Manager

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Office Manager

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso