Zyrë - Me Qira - Komuna e Parisit, Shqipëri

Ambjent me qira per zyre tek kompleksi Kika 2!

400 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Tish Dahia - Komuna e Parisit, Shqipëri
ID: 530371011-469
Sipërfaqja Truallit (m2)
55
Sipërfaqe Neto (m²)
55

Kati :
Kati 4
Ambjent per zyre tek kompleksi Kika 2, ne Komunen e Parisit.
Ambjenti ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe prej 55 m2.
Ne cmim nuk perfshihen taksat pra 15%.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
Sistem Survejimi
Ballkon
Jug-Lindje
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Judisa Cura Office Manager Judisa Cura Office Manager Rruga: "Siri Kodra"
Siri Kodra, Tiranë, Shqipëria
1001

Judisa Cura Office Manager

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Alpha Siri Kodra Rruga: "Siri Kodra"
Siri Kodra, Tiranë, Shqipëria
1001

Dërgo mesazh

 
Judisa Cura Office Manager Judisa Cura Office Manager Rruga: "Siri Kodra"
Siri Kodra, Tiranë, Shqipëria
1001

Rruga: "Siri Kodra"
Siri Kodra, Tiranë, Shqipëria
1001
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Alpha Siri Kodra

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso