Zyrë - Me Qira - Bllok, Shqipëri

Zyra per qira ne Bllok

1,800 € InStock Other Currencies
 
[Per Month + Fees]
Blloku - Rruga Ismail Qemali - Bllok, Shqipëri
Date Available: 13/12/2021
ID: 530201003-354
Sipërfaqja Totale (m2)
200
Sipërfaqja Truallit (m2)
200
Sipërfaqe Neto (m²)
200
Viti i Ndërtimit
2010

Kati :
Kati 5

Ashensorë
2
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepen Zyra me qira ne nje godine kryesisht biznesi buze rruge kryesore ne Bllok,me një sipërfaqe te brendshme prej 200 m2, e organizuar në:
- 4 ambient pune, 2 tualete,2 ballkone.
Ekziston mundesia e pershtatjes se ambientit sipas nevojave te qiramarresit. Në çmim perfshihen dhe taksat

Për një vizitë në pronë apo detaje të tjera, na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Dysheme me Parket
Ngrohje me Korrent
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Valbona Gjorgji Valbona Gjorgji Rruga Ibrahim Rugova,
prane Union Bank
Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Valbona Gjorgji

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Advantage 1 Myslym Shyri - Shallvaret Rruga Ibrahim Rugova,
prane Union Bank
Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Valbona Gjorgji Valbona Gjorgji Rruga Ibrahim Rugova,
prane Union Bank
Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Rruga Ibrahim Rugova,
prane Union Bank
Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Advantage 1 Myslym Shyri - Shallvaret

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso