Zyrë - Me Qira - Astir, Shqipëri

Apartament 1+1 me qera per zyra tek pallati EGLO

450 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Astir, Shqipëri
DHËNË ME QERA
ID: 530411003-278
Sipërfaqja Truallit (m2)
80
Sipërfaqe Neto (m²)
72
Viti i Ndërtimit
2022

Karakteristikat

Ashensor
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
French Doors
I/e Mobiluar Pjesërisht
Light Brown Cabinets
Ngrohje me Korrent
Skylight
Ballkon
Fire Pit
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Sistem Alarmi
Jug
Ajër i Kondicionuar
Pranë Aeroportit
Pranë Autostradës
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Orald Karapici Orald Karapici Don Bosko,
Pallati Aurora
-, Tiranë, Shqipëria

Orald Karapici

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art - Don Bosko,
Pallati Aurora
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Orald Karapici Orald Karapici Don Bosko,
Pallati Aurora
-, Tiranë, Shqipëria

Don Bosko,
Pallati Aurora
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso