Vilë - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Vile me qera prane Teg-ut!

4,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga Kodra Derhemit - Teg Tirane - Vlorë, Shqipëri
ID: 530401001-641
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
330
Vile me qera prane Teg-ut, ne kompleksin Mandarine Drive, Tirane.
Vila ka nje siperfaqe 330 m2 dhe organizohet ne sallon-kuzhine, dy dhoma gjumi dhe tualet.
E mireinvestuar dhe e mobiluar ne detaje ofron nje jetese ideale.

Per me shume informacion ose vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni

Karakteristikat

Pronari i Parë
I Mobiluar
Pamje të Jashtme
Parkimi
Vilë
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Renato Banushaj Renato Banushaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Renato Banushaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Renato Banushaj Renato Banushaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso