Vilë - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Ndertesa e Ish-Konsullates Italiane

Justin Godart - Vlorë, Shqipëri
ID: 530311001-390
Nr. Total i Dhomave
10
Nr. i Dhomave të Gjumit
8
Nr. i Banjove
9
Sipërfaqja Totale (m2)
840
Sipërfaqja Truallit (m2)
260
Sipërfaqe Neto (m²)
580

Nr. i Kateve:
4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Sistem Survejimi
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Kopësht
Parkimi
Vilë
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Emiljano Hajrulla Broker - RE/MAX Prestige
Emiljano Hajrulla Broker

DERGONI MESAZH

 
Emiljano Hajrulla Broker

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso