Vilë - Në Shitje - Tegu, Shqipëri

VILE PER SHITJE TEK REZIDENCA SECRET GARDEN

820,000 € Other Currencies
 
Rruga Vilave - Tegu, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530191031-229
Nr. Total i Dhomave
10
Nr. i Dhomave të Gjumit
5
Nr. i Banjove
4
Sipërfaqja Totale (m2)
464
Sipërfaqe Neto (m²)
392
Viti/Muaji qe eshte ndertuar
2019/12
Hapësira Parkimi
4

Nr. i Kateve:
4
Kati :
Kati 4
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

E Rinovuar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Sistem Survejimi
Carpet
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Light Countertops
Ngrohje me Korrent
White Cabinets
Ballkon
Garazh
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Sistem Alarmi
Jug
Lindje
Perëndim
Vilë
Ajër i Kondicionuar
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Bani Dushku

Bani Dushku

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Bani Dushku

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso