Vilë - Në Shitje - Tegu, Shqipëri

Vile individuale ne Shitje!

 Çmimi i Kërkuar
919,000 € InStock Other Currencies
 
Farke, Lunder - Tegu, Shqipëri
Date Available: 24/11/2021
ID: 530181046-66
Nr. Total i Dhomave
6
Nr. i Dhomave të Gjumit
4
Nr. i Banjove
6
Sipërfaqja Totale (m2)
566
Sipërfaqja Truallit (m2)
434
Sipërfaqe Neto (m²)
442
Viti/Muaji qe eshte ndertuar
2023/10
Hapësira Parkimi
25

Nr. i Kateve:
4
Kati :
E gjithë ndërtesa
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
Kopësht
Parkimi
Pishinë
Vilë

Burimi kryesorë i Energjisë

Electric
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Gentian Hysa Gentian Hysa Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria

Gentian Hysa

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 - Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Gentian Hysa Gentian Hysa Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria

Bulevardi Bajram Curri,
Perballe Gjykates,
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Koncept 2 -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso