Vilë - Në Shitje - Durrës, Shqipëri

Shitet vile 2 kateshe Durres

 Negotiable
400,000 € InStock Other Currencies
 
Sefer Efendiu - Te Gjykata Durres - Gjykata - Durrës, Shqipëri
ID: 530511001-44
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
4
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
300

Nr. i Kateve:
2
Nr. i Tualeteve:
2
Vila ndodhet ne rruge kryesore
2 kate dhe 2 dyqane anash
Ka oborr
E mobiluar te dy katet
Kati 1 ,ndertim 62 m2
Kati 2 ,62m2
Total 300 m2
Dyqan10 m2
Dyqan 30 m2

Karakteristikat

I Mobiluar
Garazh
Parkimi
Vilë
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Aurora Bakaj Aurora Bakaj Rrota e Kuqe
Durrës, Durrës, Shqipëria

Aurora Bakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Aura Durrës Rrota e Kuqe
Durrës, Durrës, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Aurora Bakaj Aurora Bakaj Rrota e Kuqe
Durrës, Durrës, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Aura Durrës

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso