Vilë - Në Shitje - Baldushk, Shqipëri

Vile ne Shitje Prane Rolling dhe Long Hill

 Çmimi i Kërkuar
Rruga eVilave Rruga e Vilave - Rruga e Vilave - Mullet - Baldushk, Shqipëri
ID: 530291012-216
Nr. Total i Dhomave
5
Nr. i Dhomave të Gjumit
4
Nr. i Banjove
4
Sipërfaqja Totale (m2)
372
Sipërfaqja Truallit (m2)
1,600
Viti i Ndërtimit
2013

Kati :
Kryesor
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Pronari i Parë
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Lindje
Vilë
Fshat
Pamje nga Mali
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Xhovalin Tarazhi

Xhovalin Tarazhi

RE/MAX Vizion II


DERGONI MESAZH

 
Xhovalin Tarazhi

RE/MAX Vizion II

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso