Vilë - Në Shitje - Astir - Unaza e Re, Shqipëri

Vile ne shtije buze rruges ne Astir

630,000 € InStock Other Currencies
 
Astir - Unaza e Re, Shqipëri
ID: 530411001-283
Nr. Total i Dhomave
15
Nr. i Dhomave të Gjumit
6
Nr. i Banjove
6
Sipërfaqja Totale (m2)
608
Sipërfaqja Truallit (m2)
460

Nr. i Tualeteve:
6
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ka nevojë për Rinovim
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Garazh
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Tarracë në Çati
Jug
Lindje
Perëndim
Veri
Vilë
Ajër i Kondicionuar
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elvis Rexha Elvis Rexha Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Elvis Rexha

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Elvis Rexha Elvis Rexha Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria

Don Bosko,
Pallati Aurora
Don Bosko, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Art Don Bosko

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso