Vilë - Në Shitje - 21 Dhjetori, Shqipëri

Vile luksoze 3-kate ne shitje prane 21 Dhjetori!

500,000 € Other Currencies
 
21 Dhjetori, Shqipëri
ID: 530181042-122
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
3
Sipërfaqja Totale (m2)
312
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

I Mobiluar
Kopësht
Parkimi
Vilë
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Joana Cakerri

DERGONI MESAZH

 
Joana Cakerri

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso