Vilë - Me Qira - Zone Rurale, Shqipëri

Jepet me qira vile te rezidenca Green Garden!

 Qira Mujore
2,500 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Berzhite - Autostrada Tirane=Elbasan - Zone Rurale, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530371003-26
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
500
Sipërfaqja Truallit (m2)
500
Sipërfaqe Neto (m²)
200
Viti/Muaji qe eshte ndertuar
2020/12
Hapësira Parkimi
2

Nr. i Kateve:
2
Kati :
Kati 0
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Sistem Survejimi
I Mobiluar
Ballkon
Garazh
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Pishinë
Vilë
Ajër i Kondicionuar
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Emirjan Gjoni Emirjan Gjoni Rruga: "Siri Kodra"
Siri Kodra, Tiranë, Shqipëria
1001

Emirjan Gjoni

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Alpha Siri Kodra Rruga: "Siri Kodra"
Siri Kodra, Tiranë, Shqipëria
1001

DERGONI MESAZH

 
Emirjan Gjoni Emirjan Gjoni Rruga: "Siri Kodra"
Siri Kodra, Tiranë, Shqipëria
1001

RE/MAX Alpha

Rruga: "Siri Kodra"
Siri Kodra, Tiranë, Shqipëria
1001
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Alpha Siri Kodra

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso