Vilë - Me Qira - Laprakë - Spitali Hygea, Shqipëri

Vile me qira tek Kthesa e Kamzes

1,000 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Kthesa E Kamezes - Laprakë - Spitali Hygea, Shqipëri
ID: 530291007-827
Nr. Total i Dhomave
7
Nr. i Dhomave të Gjumit
6
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
1,420
Sipërfaqja Truallit (m2)
1,070
Sipërfaqe Neto (m²)
350
Jepet me qira vile 2 kate me truall 1070m2 .
Vila eshte me 2 kate ndertimi , cdo kat organizohet me nga 3 ambjente .
Ndertimi i kesaj vile eshte me strukture guri.
Kopeshti ka peme frutore dhe mundesi parkimi per 6 makina .
Per me teper kontaktoni.

Karakteristikat

I Mobiluar
Kopësht
Parkimi
Vilë
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elona Dushku Elona Dushku Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Elona Dushku Numri i Liçensës: 12120303

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Elona Dushku Elona Dushku Komuna e Parisit
Komuna e Parisit, Tiranë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Vizion II Komuna e Parisit

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso