Vilë - Me Qira - Komuna e Parisit, Shqipëri

Jepet me qira kati 1 i nje vile

 Qira Mujore
1,200 € InStock Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Selite - Blloku Vilave Selite - Komuna e Parisit, Shqipëri
Date Available: 01/10/2023
ID: 530201003-514
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
180
Sipërfaqe Neto (m²)
180

Kati :
Kati 1

Karakteristikat

Pronari i Parë
Sistem Survejimi
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Parkimi
Sistem Alarmi
Vilë
Ajër i Kondicionuar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Valbona Gjorgji Valbona Gjorgji Rruga Ibrahim Rugova,
përballë kompleksit Taiwan
-, Tiranë, Shqipëria

Valbona Gjorgji Numri i Liçensës: 144

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Advantage - Rruga Ibrahim Rugova,
përballë kompleksit Taiwan
-, Tiranë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Valbona Gjorgji Valbona Gjorgji Rruga Ibrahim Rugova,
përballë kompleksit Taiwan
-, Tiranë, Shqipëria

Rruga Ibrahim Rugova,
përballë kompleksit Taiwan
-, Tiranë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Advantage -

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso