Truall - Në Shitje - Zone Rurale, Shqipëri

Shitet toke truall ne Linze!

250,000 € Other Currencies
 
Linze - Linze - Zone Rurale, Shqipëri
ID: 530181052-107
Sipërfaqja Truallit (m2)
3,800
Sipërfaqe Neto (m²)
2,066
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet toke truall ne Linze, prane kompleksit Dorgjeni. Toka eshte me siperfaqe 2066 m2 me certifikate pronesie, ka nje lokacion strategjik, me nje pamje fantastike nga Tirana. E pershtatshme per ndertim per shtepi private, shtepia druri, hotel, resort etj. Toka ndodhet buze rruges, e cila po ndertohet. Cmimi i shitjes eshte 120 €/m2.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Alvaro Fieri

DERGONI MESAZH

 
Alvaro Fieri

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso