Truall - Në Shitje - Zonë Industriale, Shqipëri

SHITET TOKE NE SAUK

 Çmim i Fiksuar
200,000 € Other Currencies
 
Rruga - Rruga Mjull Bathore - Zonë Industriale, Shqipëri
ID: 530221029-78
Sipërfaqja Truallit (m2)
2,300
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Toke "are" ne shitje ne Sauk.
Ndodhet prane rruges kryesore, me siperfaqe 2300 m2 hapesire.
Pran vijen se pare te rruges.
Disponon certifikate pronesie!.


Per nje informacion me te detajuar, jeni te lutur te na kontaktoni!

Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Gledis Brahimi

Gledis Brahimi

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
Gledis Brahimi

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso