Truall - Në Shitje - Rruga e Kavajës - Globe, Shqipëri

Truall ne shitje te Rruga e Kavajes.

160,000 € Other Currencies
 
Rruga e Kavajës - Globe, Shqipëri
ID: 530171041-150
Sipërfaqja Truallit (m2)
405
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Truall 405 m2 ne shitje me vendodhje te Rruga e Kavajes mbrapa qendres Globe.
Trualli ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.
E pershtatshme per Pallate .hotele, vila,etj
Disponon certifikat te rregullet pronesie.


Per nje vizit ne prone na kontaktoni !

Karakteristikat

Kopësht
Parkimi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Alban Mucodemi

Alban Mucodemi

RE/MAX Vizion


DERGONI MESAZH

 
Alban Mucodemi

RE/MAX Vizion

Rruga e Kavajes
Kompleksi Delijorgji

Kompleksi Delijorgji, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso