Truall - Në Shitje - Fresku, Shqipëri

Truall per shitje 2000m2 prane Liqenit te Farkes

 Çmimi i Kërkuar
200,000 € Other Currencies
 
Rruga Daxhit - 1.3Km nga Liqeni Farkes - Fresku, Shqipëri
I Ri në Treg
Date Available: 01/08/2020
ID: 530161007-258
Sipërfaqja Truallit (m2)
2,000
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Feim Zhupani - RE/MAX Koncept 1
Feim Zhupani

DERGONI MESAZH

 
Feim Zhupani

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso