Truall - Në Shitje - Durrës, Shqipëri

TRUALL PER SHITJE TE PORTI GJERMANIT NE CURRILA

150,000 € InStock Other Currencies
 
Durrës, Shqipëri
ID: 530351009-56
Sipërfaqja Truallit (m2)
580
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet toke truall me siperfaqe 580 m2.
Toka ndodhet ne zonen e currilave.
Dhe lejohet ndertimi deri ne 2 kate mbi siperfaqen e tokes.Nje mundesi perfekte per investim.
Disponon dokumentacion te rregullt.
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Elinda Palaj Elinda Palaj Sheshi Iliria
Durrës, Durrës, Shqipëria

Elinda Palaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Forum Durrës Sheshi Iliria
Durrës, Durrës, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Elinda Palaj Elinda Palaj Sheshi Iliria
Durrës, Durrës, Shqipëria

RE/MAX Forum

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Forum Durrës

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso