Truall - Në Shitje - Durrës, Shqipëri

SHITET TOKE NE ARAPAJ, DURRES

 Cmim per m2
85 € Other Currencies
 
Durrës, Shqipëri
ID: 530351004-279
Sipërfaqja Truallit (m2)
3,970
Sipërfaqe Neto (m²)
3,970
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet toke buze rruges ne nje nga zonat me te mira ne Arapaj me siperfaqe totale 3970 m2
Toka disponon:
Akses ne rruge
Dokumentacion te rregullt hipotekor
Burim energjie elektrike & uje

Karakteristikat

Kopësht
Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Artan Selimaj Co-Broker

Artan Selimaj Co-Broker

RE/MAX Forum


DERGONI MESAZH

 
Artan Selimaj Co-Broker

RE/MAX Forum

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso