Tokë - Në Shitje - Zonë Rurale, Shqipëri

Shitet tokë në Brar, Tiranë

 Cmim per m2
150 € Other Currencies
 
Dajt - Zonë Rurale, Shqipëri
ID: 530331001-138
Sipërfaqja Totale (m2)
6,000
Sipërfaqja Truallit (m2)
6,000
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet tokë në Brar, buzë rrugës kryesore.
Ka një sipërfaqe prej 6000 m2, pranë rrugës së Arbërit e përshtatshme për çdo lloj investimi.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekorë.

Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni!
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Eduart Nikolla

Eduart Nikolla

RE/MAX Diamond


DERGONI MESAZH

 
Eduart Nikolla

RE/MAX Diamond

Rr." Bulevardi Blu"
Kamëz, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso