Tokë - Në Shitje - Sukth, Shqipëri

Shitet Tokë Are dhe Pemëtore

115,200 € Other Currencies
 
Sukth, Shqipëri
ID: 530271003-173
Sipërfaqja Totale (m2)
9,600
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet Toke Are dhe Pemetore, me siperfaqe totale 9600 m2 e cila ndodhet ne zonen e Sukthit prane Kompanise Ovi Vital.
Per me shume Informacion kontaktoni
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Aurel Qopekaj Broker

Aurel Qopekaj Broker

RE/MAX Star


DERGONI MESAZH

 
Aurel Qopekaj Broker

RE/MAX Star

Lgj 4, Rr. 9 Maj
Durrës, Durrës, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso