Tjetër - Me Qira - Tiranë, Shqipëri

Dyqan me qira tek Rruga e Kavajes per 52'000 leke!

52,000 ALL Other Currencies
 
[Qera Mujore]
"Kont Urani" - Prane Rruges se Kavajes - Tiranë, Shqipëri
ID: 530181016-246
Sipërfaqja Truallit (m2)
40
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ambienti ndodhet prane Rruges se Kavajes tek "Kont Urani". Dyqani eshte 40 m2 i perbere nga 2 hapesira te ndara. Njesia eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. Pozicionimi i dyqanit eshte strategjik pasi zona eshte teper dinamike dhe e populluar. Ambienti eshte i investuar dhe ka fasade xhami.

Ne cmim nuk perfshihet tatimi prej 15%

Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Adjona Nela

Adjona Nela

RE/MAX Koncept 2


DERGONI MESAZH

 
Adjona Nela

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso