Shtëpi me tarracë - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet ndertese+truall afer Stadiumit Flamurtari

75,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga Hysen Bregasi - Vlorë, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530401007-94
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
4
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
351.40
Sipërfaqja Truallit (m2)
267.40
Viti i Ndërtimit
2002

Nr. i Tualeteve:
1
Siperfaqja e truallit eshte 267.4 metra katror dhe siperfaqja e nderteses e cila ka funksionur si shtepi banimi eshte 84 metra katror.Eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi ndodhet shume afer Skeles
Disponon certifikate pronesie.
Per me shume informacion ju lutemi te na telefononi.

Karakteristikat

Ka nevojë për Rinovim
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Ngrohje me Korrent
Garazh
Kopësht
Parkimi
Jug
Lindje
Perëndim
Veri
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Eduard Maçaj Eduard Maçaj Bulevardi Ismail Qemali,
lagjia Isa Boletini
Qendër, Vlorë, Shqipëria

Eduard Maçaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Qendër Bulevardi Ismail Qemali,
lagjia Isa Boletini
Qendër, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Eduard Maçaj Eduard Maçaj Bulevardi Ismail Qemali,
lagjia Isa Boletini
Qendër, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali,
lagjia Isa Boletini
Qendër, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Qendër

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso