Shtëpi me tarracë - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shtepi me tarrace + truall ne shitje

75,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga Enver Jaho - Vlorë, Shqipëri
ID: 530401009-6
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
553
Viti i Ndërtimit
1985
Shitet shtepi me tarrace me siperfaqe totale 553 m2 ndersa shtepia ka siperfaqe 101 m2 adrese te stacioni trenit.
Shtepia eshte 1-kateshe afer rruges kryesore.
Disponon dokumentacion te rregull hipotekor.

Per cdo infomacion telefononi ne numrin +355686186201.

Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Enkeleda Jatro Enkeleda Jatro Bulevardi Ismail Qemali,
lagjia Isa Boletini
Qendër, Vlorë, Shqipëria

Enkeleda Jatro

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Qendër Bulevardi Ismail Qemali,
lagjia Isa Boletini
Qendër, Vlorë, Shqipëria

Dërgo mesazh

 
Enkeleda Jatro Enkeleda Jatro Bulevardi Ismail Qemali,
lagjia Isa Boletini
Qendër, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali,
lagjia Isa Boletini
Qendër, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Qendër

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso