Shtëpi me tarracë - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shitet Shtepi Private prane Fabrikes se Tullave

60,000 € InStock Other Currencies
 
Rruga e Re - Vlorë, Shqipëri
ID: 530311007-617
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
300
Sipërfaqe Neto (m²)
142.50

Nr. i Tualeteve:
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shtepia gjendet prane Fabrikes se tullave. Eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine te madhe, 1 dhome ndenjeje, 1 studio, 1 tualet dhe 1 verande qe rrethon gjithe shtepine. Siperfaqja ndertimit eshte 142.5m2 ndersa siperfaqje totale eshte 300m2. Furnizohet nga nje pus i cili i jep uje te rrjedhshem 24 ore. Shtepia zoteron dokumentacion te plote.

Karakteristikat

I Mobiluar
Ballkon
Deck
Kopësht
Parkimi
Vilë
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
ERROR in AreaGuideController.UpcomingVOHListingFull()
Agjenti Menaxhues
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

Klaudio Brakaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Klaudio Brakaj Klaudio Brakaj Bulevardi Kryesor
Vlora, Vlorë, Shqipëria

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Prestige Vlora

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso