Shtëpi me tarracë - Në Shitje - Vlorë, Shqipëri

Shtepi ne shitje, OKAZION!

60,000 € InStock Other Currencies
 
Vlorë, Shqipëri
SHITUR
ID: 530401001-93
Nr. Total i Dhomave
6
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
158
Sipërfaqja Truallit (m2)
126
Sipërfaqe Neto (m²)
158
Viti i Ndërtimit
2002

Nr. i Kateve:
2
Nr. i Tualeteve:
2
Powered by Google TranslateTranslate
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Me Hipotekë
Pronari i Parë
Ballkon
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Tarracë në Çati
Jug
Perëndim
Ajër i Kondicionuar
Clothes Washer/Dryer
Pamje nga Deti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Renato Banushaj Renato Banushaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Renato Banushaj

EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

DERGONI MESAZH

 
Renato Banushaj Renato Banushaj Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria

Bulevardi Ismail Qemali
Lagja Isa Boletini, pallati 292, shkalla 2, nr dyq
Vlorë, Vlorë, Shqipëria
EUR Shqipëri RE/MAX RE/MAX Deluxe Vlorë

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso