Shtëpi me tarracë - Në Shitje - Fier, Shqipëri

Shitet shtepi banimi Verbas Fier

 Çmimi i Kërkuar
32,500 € Other Currencies
 
Verbas - Fier, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530301001-208
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
370
Sipërfaqja Truallit (m2)
370

Nr. i Kateve:
2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

I/e Papërfunduar
Me Hipotekë
Pronari i Parë
I Mobiluar
Ballkon
Kopësht
Pamje të Jashtme
Parkimi
Vilë
Fshat
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Valbona Gjoni

DERGONI MESAZH

 
Valbona Gjoni

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso