Dyqan - Në Shitje - Yzberisht, Shqipëri

Shitet ambinet biznesi ne Yzberisht

36,000 € Other Currencies
 
Yzberisht - Yzberisht, Shqipëri
ID: 530181049-42
Sipërfaqja Truallit (m2)
42
Viti i Ndërtimit
2008

Kati :
Kati 0
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne Yzberisht prane pasticeri "Nela" shitet ambient biznesi 42 m2. Ambienti mund te pershtatet ne shumellojshmeri biznesesh dhe ndodhet ne nje zone me akses mjaft te mire per zhvillimin e aktiviteteve.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati i cili nuk ka pesuar asnje demtim nga termeti dhe i ngritur me shkalle.

Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Edison Caushi - RE/MAX Koncept 2
Edison Caushi

DERGONI MESAZH

 
Edison Caushi

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso