Apartament - Në Shitje - Yzberisht, Shqipëri


Apartament ne shitje 2+1 ne Yzberish!

 Çmim i Fiksuar
Yzberisht - Rruga Llazi Miho - Yzberisht, Shqipëri
ID: 530181004-249
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
92.40
Sipërfaqe Neto (m²)
85

Nr. i Kateve:
8
Kati :
Kati 7
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne Zonen E Yzberishtit, prane Karburantit edhe me akses te shpejt ne Bulevardin e Ri te Kasharit shitet apartament 2+1 ne katin e 7-te te nje pallati 8-te katesh. Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt me korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomat e gjumit, tualetin, sallonin e ndenjies spacioz se bashku me pjesen e gatimit edhe me akses ne ballkon. Apartamenti ka nje orientime Jug Lindje me ndricim edhe ngrohtesi gjate gjithe ditesh. Disponon dukementacion te rregullt hipotekore edhe shitet i mobiluar.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug-Lindje
Ajër i Kondicionuar
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Egli Alimerkaj - RE/MAX Koncept 2
Egli Alimerkaj

DERGONI MESAZH

 
Egli Alimerkaj

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare