Vilë - Me Qira - Pazari i Ri, Shqipëri

JEPET ME QIRA VILE 3-KATESHE TEK PAZARI I RI

 Qira Mujore
2,500 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
Tefta Tashko Koco - Pazari i Ri, Shqipëri
ID: 530221019-195
Nr. Total i Dhomave
9
Nr. i Dhomave të Gjumit
9
Nr. i Banjove
6
Sipërfaqja Totale (m2)
700
Sipërfaqja Truallit (m2)
258
Sipërfaqe Neto (m²)
400
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Garazh
Kopësht
Vilë
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
UNI TEAM - RE/MAX Golden
UNI TEAM

UNI TEAM

RE/MAX Golden


DERGONI MESAZH

 
UNI TEAM

RE/MAX Golden

Rr Sami Frasheri
perballe Juvenilja

Bllok, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso