Zyrë - Me Qira - Tirana e Re - Stadiumi Dinamo, Shqipëri


Zyra per qira tek Stadiumi Dinamo!

 
[Qera Mujore]
STADIUMI DINAMO - Tirana e Re - Stadiumi Dinamo, Shqipëri
ID: 530181037-84
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne nje zone me vizibilitet te larte, prane Stadiumit Dinamo, jepet me qira ambient per zyra me siperfaqe neto 20 m2.
Ka hyrje te pavarur dhe, shkalle te dedikuar. Zyra ndodhet ne nje nga objektet e reja nga me cilesoret ne zone.
Zona eshte lehtesisht e aksesueshme nga makina dhe trasporti urban.
Sipas kerkeses se klientit dhe llojit te aktivitetit mund te behet bashkimi me nje ambient tjeter dhe te perfitohet siperfaqe neto 105m2. Ne cmim nuk perfshihet tatimi prej 15%
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Flutura Gllucaj - RE/MAX Koncept 2
Flutura Gllucaj

DERGONI MESAZH

 
Flutura Gllucaj

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso