Dupleks - Në Shitje - Kopshti Botanik, Shqipëri


Dupleks ne shitje prane Kopshtit Botanik!

 Çmim i Fiksuar
Shkelqim Fusha - Kopshti Botanik - Kopshti Botanik, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530181021-303
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
263
Sipërfaqe Neto (m²)
203

Kati :
Kati 8
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ne nje ndertim te ri prane nenkalimit te Kopshti Botanik shitet apartament stil duplex me siperfaqe totale 263 m2. Apartamenti ka nje siperfaqe neto 203 m2, 12 m2 ambjente te perbashketa dhe 48 m2 verande. Pozicionohet ne katin 8 dhe 9 te objektit dhe orientohet ne Lindje. Apartamenti organizohet ne katin 1, ambjent i madh ndenieje me oxhak dhe sistem chiller, ambjent gatimi i vecante, dhome gjumi e bollshme dhe tualet i madh. Kati 2 organizohet si palester, dhome gjumi femijesh dhe tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, shtruar me parket dhe shitet si ne foto.
Disponon certifikate pronesie.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Julian Kasapi - RE/MAX Koncept 2
Julian Kasapi

DERGONI MESAZH

 
Julian Kasapi

RE/MAX Koncept 2

Bulevardi Bajram Curri
Perballe Gjykates

Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso