Apartament - Në Shitje - Myslym Shyri, Shqipëri

Apartament 2+1 per shitje te shallvaret

190,000 € Other Currencies
 
Shallvaret - Myslym Shyri, Shqipëri
ID: 530291005-147
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
102
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartament 2+1 per shitje te Shallvaret .
Ka nje siperfaqe prej 105 m2 i organizuar ne nje sallon te bollshem dhe ambient gatimi,dy dhoma gjumi dhe dy tualete,dhe nje ballkon i madh.
Ndodhet ne katin e 3 te nje nga pallateve me te mira te zones.Disponon certifikate pronesie,HIPOTEKE!
Per nje vizite ne prone me kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Parkimi
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Bora Meno - RE/MAX Vizion II
Bora Meno

Bora Meno

RE/MAX Vizion II


DERGONI MESAZH

 
Bora Meno

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso