Apartament - Me Qira - Tirana e Re - Nobis, Shqipëri

Apartament 2+1 per qira tek qendra Nobis

750 € Other Currencies
 
[Qera Mujore]
sami frasheri - Tirana e Re - Nobis, Shqipëri
ID: 530191029-51
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
90
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Pranvera Shkurta - RE/MAX Infinity Plus
Pranvera Shkurta

Pranvera Shkurta

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Pranvera Shkurta

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso