Dyqan - Në Shitje - Myslym Shyri - Drejtoria e Policisë, Shqipëri

Shitet dyqan prane Drejtorise Policise

109,000 € Other Currencies
 
Sami Frasheri - Drejtoria Policis - Myslym Shyri - Drejtoria e Policisë, Shqipëri
ID: 530291015-9

Kati :
Kati 1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Endrit Llabut - RE/MAX Vizion II
Endrit Llabut

DERGONI MESAZH

 
Endrit Llabut

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso