Zyrë - Me Qira - Rruga e Dibrës - Farmacia 10, Shqipëri


Zyre me qira te rruga e Dibres

 Çmim i Fiksuar
 
[Qera Mujore]
Ruga Ferit Xhajko - Rruga e Dibrës - Farmacia 10, Shqipëri
ID: 530201017-173
Sipërfaqe Neto (m²)
165
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet zyre me qira ne rrugen e Dibres buze rruges kryesore.
Siperfaqja eshte 165 m2 she eshte open space. Ndodhet ne katin e 3-te
te nje godine 5 kateshe me ashensor. Ambjenti mund te sherbej per call center, zyre kontabiliteti etj.
Qiraja perfshin tatimin ne burim prej 15%.
Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Ardjan Uliu - RE/MAX Advantage 1
Ardjan Uliu

Ardjan Uliu

RE/MAX Advantage 1


DERGONI MESAZH

 
Ardjan Uliu

RE/MAX Advantage 1

Rruga Ibrahim Rugova
prane Union Bank

Myslym Shyri - Shallvaret, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare