Apartament - Me Qira - Bllok, Shqipëri


Apartament 2+1 me qira ne Bllok!

 
[Qera Mujore]
Rruga Vaso Pasha - Bllok, Shqipëri
Date Available: 13/02/2020
ID: 530191005-209
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
100
Sipërfaqe Neto (m²)
85
Viti i Ndërtimit
2007

Nr. i Kateve:
10
Kati :
Kati 8
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje objekti te ri te mireadministruar ne zonen e bllokut.
Ka organizim shume te mire ne nje dhome ndenje me ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, tualet me ajrim natyral dhe ballkon.
Apartamenti eshte totalisht i rinovuar me mobilim te ri dhe shume komod duke ju ofruar nje jetese optimale.
Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Kopësht
Parkimi
Pishinë
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Skender Tare - RE/MAX Infinity Plus
Skender Tare

Skender Tare

RE/MAX Infinity Plus


DERGONI MESAZH

 
Skender Tare

RE/MAX Infinity Plus

Rruga Sami Frasheri
Kompleksi Nobis Nr33

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare