Apartament - Në Shitje - Tirana e Re - Sheshi Willson, Shqipëri


Super Apartament ne shitje 4+1+2 tek Sheshi "Wilson"!

Rruga Sulejman Delvina - Tirana e Re - Sheshi Willson, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530161004-112
Nr. Total i Dhomave
5
Nr. i Dhomave të Gjumit
4
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
233

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Shitet Super Apartament 4+1+2 tek Sheshi Willson!
Ne nje zone me cmim mesatar 1'400 Euro/m2, vjen nje super apartament me cmim okazion per 1'220 Euro per m2 ! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 233 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon shume te madh, ka 4 dhoma gjumi te bollshme, 1 dhome garderobe dhe 2 tualete. Ne vend te dritareve, nje faqe muri eshte zevendesuar me nje fasade xhami te madhe, duke e veshur apartamentin me drite e optimizem gjate gjithe dites. Rifiniturat jane te kualitetit me te larte, me parket masiv druri, sistem ngrohje dhe ftohje, tualete design me pajisje incasso.
Apartamenti ka orientim Lindje-Perendim e cila mundeson ndricim dhe ngrohje natyrale pjesen me te madhe te dites.
Tavanet e apartamentit jane te punuar me trare te varur druri.
Shitet 80% i mobiluar.
Apartamenti posedon edhe 1post parkimi me cmim extra.
Vendodhja dhe kualiteti e bejne jetesen ne kete apartament teper komode.

Per me shume informacion kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Blerta Cara - RE/MAX Koncept 1
Blerta Cara

DERGONI MESAZH

 
Blerta Cara

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare