Apartament - Në Shitje - Tirana e Re - Sheshi Willson, Shqipëri

Super Apartament ne shitje 4+1+2 tek Sheshi "Wilson"!

285,000 € Other Currencies
 
Rruga Sulejman Delvina - Tirana e Re - Sheshi Willson, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530161004-112
Nr. Total i Dhomave
5
Nr. i Dhomave të Gjumit
4
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
233

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Parkimi
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Blerta Cara - RE/MAX Koncept 1
Blerta Cara

DERGONI MESAZH

 
Blerta Cara

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso