Apartament - Në Shitje - Tirana e Re - Rruga Sami Frashëri, Shqipëri


APARTAMENT PER SHITJE TE LIQENI I TIRANES!

Rruga Sami Frasheri - Tirana e Re - Rruga Sami Frashëri, Shqipëri
SHITUR
I Ri në Treg
ID: 530261004-143
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
150
Sipërfaqe Neto (m²)
135.72
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ofrojme apartament per shitje ne rrugen Sami Frasheri prane Liqenit te Tiranes me cmim konkurues per zonen.
Zona eshte shume e kerkuar per te jetuar fale fasiliteteve te shumta qe ofron, ku vlen te permendim afersine me kodrat e Liqenit per shetitje ne gjelberimin dhe ajrin e paster, ambjente te shumta te sigurta dhe argetuese per femijet, afersia me ish bllokun, qendra shendetsore dhe institucionale, si dhe aksesin e menjehershem me autostraden Tirane-Elbasan. Apartamenti ndodhet ne nje ndertim relativisht te ri dhe pozicionohet ne katet e larta, ka nje siperfaqe mjaft te bollshme dhe organizim te rregullt. Organizohet me nje koridor ne hyrje te tij, 3 dhoma gjumi, 1 ambjent ndenje gatimi dhe ngrenie, 2 tualete dhe 2 ballkone me pamje te lire. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info na kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Dysheme me Parket
I/e Mobiluar Pjesërisht
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Pamje të Jashtme
Jug
Jug-Lindje
Lindje
Ajër i Kondicionuar
Pranë Autostradës
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Florian Pelivani - RE/MAX Infinity Home
Florian Pelivani

DERGONI MESAZH

 
Florian Pelivani

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Share & Compare


Të klikuara së fundmi

Share & Compare