Apartament - Në Shitje - Myslym Shyri, Shqipëri


Shitet Apartament tek Drejtoria e Policise

 Çmimi i Kërkuar
Rruga Sami Frasheri - Drejtoria e Policise - Myslym Shyri, Shqipëri
ID: 530291012-158
Nr. Total i Dhomave
4
Nr. i Dhomave të Gjumit
3
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
167.20
Sipërfaqe Neto (m²)
189
Viti i Ndërtimit
2007

Kati :
Kati 8
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Tek Drejtoria e Policise, ne nje pallat shume cilesor, me administrim shume te mire, shitet nje apartament i bollshem.
Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri shume te cilesor me dy ashensore, me dy kate nendhe parkim.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete. Orjentimi eshte nga Linjda dhe Veriu.
Perbehet nga salloni, kuzhina me vete, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes.
Per nje vizite ne prone me kontaktoni.

Karakteristikat

Ashensor
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Xhovalin Tarazhi - RE/MAX Vizion II
Xhovalin Tarazhi

DERGONI MESAZH

 
Xhovalin Tarazhi

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso