Apartament - Me Qira - Porcelan - Xhamlliku, Shqipëri


Jepet me qira kati i dyte i nje vile

 
[Qera Mujore]
Rruga Sadik Petrela - Porcelan - Xhamlliku, Shqipëri
Ndertim i Ri
ID: 530161018-119
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
1
Sipërfaqja Totale (m2)
165

Kati :
Kati 2
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Jepet me qira kati i dyte i nje vile ne zonen e porcelanit me akses te shpejte ne rrugen kryesore. E organizuar si duplex
me dy dhoma gjumi nje dhome ndenjeje me oxhak ,dhe ambjent gatimi,si dhe nje verande me pamje te lire per te shijuar ditet e veres. Komplet e veshur me dru dekorativ dhe e shtruar me parket me sistem ngrohje qendrore si dhe me kondicionere.Eshte nje mundesi e mire per nje jetese te qete shume prane qendres .
Ne cmim nuk perfshihet tatimi prej 15 % ..
Per nje vizite ne prone, na kontaktoni

Karakteristikat

I Mobiluar
Vilë
Qendër Qyteti
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Darjen Begaj - RE/MAX Koncept 1
Darjen Begaj

Darjen Begaj

RE/MAX Koncept 1


DERGONI MESAZH

 
Darjen Begaj

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso