Apartament - Në Shitje - Komuna e Parisit, Shqipëri


APARTAMENT PER SHITJE TE KOMUNA E PARISIT!

Rruga Robert Zhvarc - Komuna e Parisit, Shqipëri
I Ri në Treg
ID: 530261004-158
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
115
Sipërfaqe Neto (m²)
104
Hapësira Parkimi
1
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Ofrohet per shitje super apartament, ne nje nga zonat me te kerkuara per blerje ne Tirane, prane Komunes se Parisit.
Nje zone qe vazhdon te zhvillohet cdo dite, me akses te menjehershem ne autostraden Tirane-Elbasan gje qe ben te mundur daljen dhe hyrjen e menjehershme nga Tirana. Zona ofron fasilitete te ndryshme si shkolla, kopshte, cerdhe, klinika mjekesore, qender biznesi si dhe ambjente argetimi per femijet.
Apartamenti ndodhet ne nje ndertim relativisht te ri ne katin e fundit dhe ka nje siperfaqe te rregullt dhe te shfrytezueshme te organizuar ne 1 koridor ne hyrje, dhome ndenje, gatimi dhe ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Eshte i orientuar ne jug-lindje, gje e cila i mundeson apartamentit nje ndricim te mire natyral. Apartamenti shitet i mobiluar. Bashke me apartamentin mund te shitet dhe nje garazh 28 m2 ne vleren 15 000 eu. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info na kontaktoni!

Karakteristikat

Ashensor
Me Hipotekë
Pronari i Parë
Dysheme me Parket
I Mobiluar
Ngrohje me Korrent
Ballkon
Garazh
Pamje të Jashtme
Parkimi
Jug
Jug-Lindje
Lindje
Ajër i Kondicionuar
Pranë Autostradës
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Florian Pelivani - RE/MAX Infinity Home
Florian Pelivani

DERGONI MESAZH

 
Florian Pelivani

RE/MAX Infinity Home

Rruga Sami Frasheri, Pall 11 Sh 4 Kati 1 Apt 3
Tirana, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso