Apartament - Në Shitje - Kopshti Zoologjik, Shqipëri


Apartament per shitje 2+1 tek Liqeni i Tiranes!

 Çmim i Fiksuar
Rruga Peti - Liqeni i Tiranes - Kopshti Zoologjik, Shqipëri
Ndertim i Ri
Date Available: 16/11/2019
ID: 530161009-145
Nr. Total i Dhomave
3
Nr. i Dhomave të Gjumit
2
Nr. i Banjove
2
Sipërfaqja Totale (m2)
102
Sipërfaqe Neto (m²)
90
Albanian
Disclaimer:
Translations of the property description are powered by Google Translate and does not guarantee the accuracy of the results. The Translation may not match description in the original language.
Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes,ne afersi te liqenit te Tiranes.Vendodhja ti ofron te gjitha facilitetet.Apartamenti ka orientim jug lindje dhe shoqerimi i drites se diellit eshte pjesen me te madhe te dites.Apartamenti eshte i investuar nga e para nga pronari.Shitet i mobiluar.Organizohet ne dy dhoma gjumi nje tualet nje lavanderi nje sallon i bollshem dhe nje ballkon me pamje nga liqeni i Tiranes.

Karakteristikat

Ashensor
I Mobiluar
Të gjitha informacionet e prezantuara nga Agjenti apo Brokeri konsiderohen korrekte dhe të besueshme, por nuk jane të garantuara ligjërisht dhe duhet të verifikohen në mënyrë të pavarur.
Agjenti Menaxhues
Taulant Fetah - RE/MAX Koncept 1
Taulant Fetah

DERGONI MESAZH

 
Taulant Fetah

RE/MAX Koncept 1

Rruga Ismail Qemaili
Prane Liceut

-, Tiranë, Shqipëria

Preferencat

Shpërndaj & Krahaso


Të klikuara së fundmi

Shpërndaj & Krahaso